0.o

Strach ma wielką władzę, bez niego zanika granica po między światem rzeczywistym a fikcją.


#1 2009-05-22 22:14:16

alkh

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 17

Mount & Blade

Mount & Blade jest bardzo ciekawą grą. Stanowi połączenie gry RPG, strategii i gry akcji. Została stworzona za jakieś fistaszki dosłownie, ale jej grywalność i ogólny efekt powala i drzewcem dobija nawet tak wielkie tytuły jak Mass Effect, czy Dead Space. Cały proces powstawania tejże gry był mocno dziwny, biorąc pod uwagę różne wersje Beta itp. Jednak ostateczna wersja przyciągnęła do siebie wielu graczy. Jednym z najwiekszych plusów jest niezwykła modowalność. Od chwili powstania wczesnych wersji Beta, powstało także dziesiątki, a nawet setki róznych modów do tej gry. Polska scena modderska, może się pochwalić kilkoma wielkimi i świetnymi modami, ale niestety wszystkie są nadal w fazie produkcji. Do najwiekszych polskich modyfikacji mozna zaliczyć: Swords of Damocles- Invasion, Reign of the Sword, With Fire And Sword.
Aktualnie sam pracuję nad jednym modem. Po więcej informacji odsyłam do mojej sygnatury (obrazek "Western Invaders"). I na forum polskiego serwisu www.mountblade.info Pytania można zadawać tu, jak również na forum wyżej wymienionej strony, nie będzie problemem znalezienie mnie, ponieważ jestem znanym użytkownikiem na tamtej stronie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lamker.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl www.nsz-squad.pun.pl www.compaqots.pun.pl www.ekonomiapt.pun.pl